

Discounts, Deals, and Specials
See if you qualify for a discount on lessons, accommodation, rentals, merch, food, and more!

Find What Works For You!
-
Beginner Group Lesson $95
Regular price $40.00Regular priceUnit price / per$95.00Sale price $40.00Sale -
Surf Camp: 2 day $185
Regular price $80.00Regular priceUnit price / per$185.00Sale price $80.00Sale -
Family Group Lesson $90
Regular price $40.00Regular priceUnit price / per$90.00Sale price $40.00Sale -
Private One-on-One $179
Regular price $40.00Regular priceUnit price / per$179.00Sale price $40.00Sale